ΤΕΛΙΚΟ: Πλατανιάς – Ατρόμητος 1-1

ΛΗΞΗ αγώνα

90+3′ Κίτρινη κάρτα στον Αγκιλέρα

90’+3′ Κίτρινη κάρτα στον Ιγκλέσιας που σταμάτησε την αντεπίθεση των Κρητικών

88′ Τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Καραμάνος στη θέση του Ούμπιντες

86′ Τρίτη αλλαγή για τον Πλατανιά. Στη θέση του Μοράλ πέρασε ο Μπεριάν

84′ Νέο καλό σουτ του Κάταϊ, ο Τσενάμο μπλόκαρε

78′ Δεύτερη αλλαγή για τον Πλατανιά. Στη θέση του Γουνδουλάκη πέρασε ο Σιώπης

78′ Η κεφαλιά του Κάταϊ πέρασε παράλληλα από την εστία του Τσενάμο

73′ Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Πίτου Γκαρσία στη θέση του Μπρίτο

73′ Νέο σουτ του Κάταϊ, η μπάλα έφυγε λίγο δίπλα από την εστία του Ατρόμητου.

70′ Ωραίο σουτ του Κάταϊ, έδιωξε σε κόρνερ ο Τσενάμο

68′ Κίτρινη κάρτα στον Φυτανίδη

62′ Κίτρινη κάρτα στον Τετέ

61′ Αλλαγή για τον Πλατανιά. ο Κάταϊ στη θέση του Μπέλιτς

55′ Μακρινό σουτ του Δημούτσου, η μπάλα έφυγε άουτ

Ο Πλατανιάς πιέζει για το 2-1

Δεύτερο ημίχρονο στα Χανιά

ΗΜΙΧΡΟΝΟ

43′ Δεύτερη κίτρινη κάρτα για τον Γιαννούλη και αποβολή. Με δέκα ο Ατρόμητος

42′ Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά. Ο Γουνδουλάκης έπειτα από κάθετη του Φερνάντες δεν μπόρεσε να νικήσει τον Τσενάμο.

41′ Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Μπρίτο από πλάγια θέση δεν μπόρεσε να νικήσει τον Γιωργαλλίδη

37′ ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο, 1-1. Ο Παπαδόπουλος, με πολύ δύσκολη προβολή, έφερε το ματς στα ίσα

36′ Ο Τσενάμο απέκρουσε θεαματικά την κεφαλιά του Τόρες

33′ Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Ο Μπρίτο πλάσαρε μέσα από την περιοχή και πλάγια θ΄΄εση αριστερά, ο Γιωργαλίδης μπλόκαρε

29′ Κίτρινη κάρτα στον Γιαννούλη για χέρι

28′ Επικίνδυνη σέντρα του Γιαννούλη, μάζεψε δύσκολα ο τερματοφύλακας του Πλατανιά.

25′ ΓΚΟΛ για τον Πλατανιά, 1-0. Ωραία σέντρα του Φερνάντες, ο Τόρες βρέθηκε στην καρδιά της περιοχής και με ωραία κεφαλιά νίκησε τον Τσενάμο

25′ Πρώτη ευκαιρία στο ματς, ήρθε από πλευράς Πλατανιά. Δυνατό σουτ του Γουνδουλάκη από μακριά, ο Τσενάμπο έδιωξε δύσκολα

16′ Καλός ρυθμός στο παιχνίδι, με τις δυο ομάδες όμως να μην μπορούν να φανούν απειλητικές

Μάλλον θλάση στο δικέφαλο ο Καραγκούνης

11′ Αναγκαστική αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Γεωργίου στη θέση του Καραγκούνη

Ο Ατρόμητος παίζει καλύτερα και πιέζει τους γηπεδούχους

5′ Σουτ από τον Δημούτσο, μπλόκαρε ο Γιωργαλλίδης