ΤΕΛΙΚΟ: Λεβαδειακός – Πλατανιάς 1-0

ΤΕΛΟΣ

90+ 4′ Κίτρινη κάρτα στον Νικολακάκη.

90′ + 2′ Κίτρινη κάρτα στον Βασιλείου
Ο Πλατανιάς έχει κλείσει τον Λεβαδειακό στο μισό γήπεδο και πιέζει για την ισοφάριση.
84′ Αλλαγή για τον Πλατανιά. Στη θέση του Ουντότζι, ο Δέντσας.
84′ Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Στη θέση του Μάρτινς, ο Ρομέου.

77′ Κίτρινη κάρτα στον Αγκιλέρα

75′ Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Σέντρα του Μεντί από αριστερά, μόνος του λίγο έξω από τη μικρή περιοχή ο Μάρτινς έπιασε την κεφαλιά, αλλά ο Κηπουρός εξ επαφής κάνει την απόκρουση του αγώνα.

72′ Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Ναζλίδης στη θέση του Ουκάρ

66′ Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Βασιλείου στη θέση του Ναπολεόνι
65′ Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Νικολακάκης στη θέση του τραυματία Μουλόπουλου
64′ Τραυματίας ο Μουλόπουλος. Έπαθε τράβηγμα στον προσαγωγό μετά από προβολή που έκανε
48′ Ευκαιρία για τον Πλατανιά. Σέντρα του Ουντότζι από τα δεξιά, κεφαλιά ο Κάλαιζιτς μπλοκάρει ο Κυριακίδης.
46′ Αλλαγή για τον Πλατανιά, ο Αρότσα αντί του Ποτουρίδη.
Έναρξη δεύτερου μέρους52′ Ευκαιρία για τον Πλατανιά. Δυνατό σουτ του Κάλαιτζιτς, δύσκολη επέμβαση ο Κυριακίδης.
Έναρξη δεύτερου μέρους

ΗΜΙΧΡΟΝΟ

43′ καλή στιγμή για τον Πλατανιά. Εκτέλεση φάουλ του Ουντότζι από αριστερά, ο Αναστασάκος δεν μπόρεσε να πιάσει καλά την κεφαλιά

37′ Κίτρινη κάρτα στον Ουντότζι
Μόλις 3 τελικές στο παιχνίδι. Δύο για τους γηπεδούχους και μόλις μία για τον Πλατανιά
32′ Κίτρινη κάρτα στον Ντόε
Ο Λεβαδειακός έχει τον έλεγχο του αγώνα και προσπαθεί να πιέσει τον Πλατανιά, ώστε να πετύχει κι άλλο τέρμα
16′ ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό, 1-0. Σέντρα του Ακόστα από αριστερά, ο Κηπουρός δεν μπόρεσε να μπλοκάρει, η μπάλα έφτασε στον Μάρτινς που με δυνατό σουτ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα.
7′ Ευκαιρία για τον Πλατανιά. Σέντρα από αριστερά από τον Κάλαιτζιτς, πετάχτηκε ο Ουντότζι αλλά το σουτ του κόντραρε σε κόρνερ ο Ζησόπουλος.