LIVE: Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης 0-2

ΛΗΞΗ αγώνα

90′ Κίτρινη κάρτα στον Καλαντζή

85′ καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Ο Μάντζιος πέρασε την μπάλα κάτω από τα πόδια του Σανκαρέ, αλλά αντί να πασάρει προσπάθησε να κάνει ακόμα μία ντρίμπλα, με αποτέλεσμα να χάσει την μπάλα

80′ Κίτρινη κάρτα τον Μπαρτολίνι

77′ καλή στιγμή για τον Αστέρα. Ο Ναβάρο πέρασε ωραία από τα δεξιά, γύρισε στον αμαρκάριστο Ντε Μπλάσις, ο οποίος σχεδόν σε κενή εστία έστειλε την μπάλα πάνω από το δοκάρι

72′ Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Καλαντζής στη θέση του Λέντσε

70′ Αλλαγές για τον Ατρόμητο. Ο Ναπολεόνι δίνει τη θέση του στον Καραγκούνη και ο Ουντότζι στον Επστάιν.

67′ ΓΚΟΛ για τον Αστέρα, 0-2. Ο Ράγιος εκτέλεσε εύστοχα και πέτυχε το 6ο του γκολ στο πρωτάθλημα

66′ Πέναλτι υπέρ του Αστέρα και κίτρινη κάρτα στον ράντμαν

63′ Καλή στιγμή για τον Αστέρα. Ο Ναβάρο εκτέλεσε το φάουλ, η μπάλα πέρασε δίπλα από το δεξί δοκάρι του Ράντμαν

57′ Κίτρινη κάρτα σε Αλβάρες και Σκόνδρα

52′ Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Ναπολεόνι γύρισε από δεξιά, ο Δημούτσος δεν μπόρεσε να βρει την μπάλα με το κεφάλι. Ο επερχόμενος Σουμπίνιο αμαρκάριστος λίγο μπροστά από το ύψος του πέναλτι με σουτ έστειλε την μπάλα πάνω από το δοκάρι

48′ Φάουλ Σουμπίνιο, ο Μπαντής έπσε στην αριστερή του γωνία και έδιωξε σε κόρνερ

46′ Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Σουτ Ουντότζι από αριστερά, ο Μπαντής απόκρουσε, ο Σουμπίνιο επιχείρησε να σκοράρει, αλλά ο Σανκαρέ έκοψε. Ο Ναπολεόνι πήρε το ριμπάουντ και σούταρε, αλλά και πάλι ο Σανκαρέ έκοψε

Έναρξη δεύτερου μέρους

46′ Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Σουμπίνιο στη θέση του Μπρίτο

ΗΜΙΧΡΟΝΟ

40′ Τεράστια ευκαιρία για τον Αστέρα. Ο Τασμπούρης γύρισε από τα δεξιά, ο Ταυλαρίδης έπεσε στα πόδια του Λέντσε, ο οποίος στη γραμμή της μικρής περιοχής “έπιασε” αέρα και έχασε την ευκαιρία να σκοράρει

37′ ΓΚΟΛ για τον Αστέρα Τρίπολης, 0-1. Ο Ουσέρο άνοιξε στον Ράγιος στα δεξιά, ο τελευταίος γύρισε ξανά στον συμπαίκτη του, ο οποίος με σουτ μέσα από την περιοχή έστειλε την μπάλα στη δεξιά γωνία του Ράντμαν

26′ Ατομική ενέργεια και σουτ του Λέντσε έξω από την περιοχή, ο Ράντμαν έπεσε στη δεξιά του γωνία και μπλόκαρε

24′ Κίτρινη κάρτα στον Ναβάρο

21′ Εκτέλεση φάουλ του Ράγιος, ο Ράντμαν έπεσε και μπλόκαρε

20′ Κίτρινη κάρτα στον Ουσέρο

15′ Καλή στιγμη για τον Ατρόμητο. Ο Μπρίτο εκτέλεσε από δεξιά, ο Μάντζιος από τη γραμμή της περιοχής επιχείρησε το σουτ, αλλά ο Μπαντής μπλόκαρε

11′ Ο Αστέρας Τρίπολης δεν έχει καταφέρει να πλησιάσει την περιοχή του Ράντμαν.

5′ Αναγκαστική αλλαγή για τον Αστέρα. ο Φορμίκα στη θέση του Πιπίνη

1′ Έναρξη του αγώνα

Ατρόμητος (Νίκος Αναστόπουλος): Ράντμαν, Σκόνδρας, Φυτανίδης, Γιαννούλης, Ταυλαρίδης, Μπρίτο, Ιγκλέσιας, Ναπολεόνι, Ουντότζι, Μάντζιος, Δημούτσος.

Αστέρας Τρίπολης (Σάκης Τσιώλης): Μπαντής, Σανκαρέ, Πιπίνης, Ουσέρο, Μπαρτολίνι, Ντε Μπλάσις, Άλβαρεζ, Ράγιος, Ναβάρο, Λέντσε, Τσαμπούρης.