ΤΕΛΙΚΟ: Ξάνθη – Ατρόμητος 0-0

ΛΗΞΗ αγώνα

90′ +1: Αλλαγή για τον Ατρόμητο: Ο Γκαρσία αντί του Μπρίτο

86′ Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Σολτάνι δίνει τη θέση του στον Ράνο

83′ Ωραίο συρτό σουτ από τον Ντάνι, η μπάλα μόλις  άουτ

83′ Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Σουμπίνιο δίνει τη θέση του στον Καραγκούνη.

80′ Βολίδα του Ντιέ, ο Ράντμαν έδιωξε σε κόρνερ

79′ Κίτρινη κάρτα στον Φυτανίδη

78′ Κεφαλιά από τον Φυτανίδη, μπλόκαρε εύκολα ο Λοντίγκιν

74′ Ο Ντάνι βγήκε στην πλάτη της άμυνας των φιλοξενούμενων, όμως ενώ προετοιμαζόταν για να σουτάρει, τον πρόλαβε ο Φυτανίδης

68′ Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Ντάνι στη θέση του Μάνταλου.

65΄Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Δημούτσος στη θέση του Ουντότζι.

60′ Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Πλατέλλας αντί του Ονουάτσι.

59΄ Καλή στιγμή για την Ξάνθη. Σουτ ο Μαρσελίνιο, μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια ο τερματοφύλακας του Ατρομήτου.

57′ Mεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Ναπολεόνι δέχθηκε την μπάλα στο ύψος της μικρής περιοχής της Ξάνθης, μετά από γύρισμα του Μάντζιου, το πρώτο σουτ του κόντραρε σε αμυντικό των γηπεδούχων, ενώ στο… ριμπάουντ ο Ιταλός από κοντά δεν μπόρεσε να στείλει την μπάλα στα δίχτυα

Έναρξη δεύτερου μέρους

ΛΗΞΗ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

40′ Χωρίς φάσεις το ματς με την Ξάνθη να έχει ισορροπήσει τον αγώνα.

15′ O Ατρόμητος πατάει καλύτερα στο γήπεδο αλλά ακόμη δεν έχει δημιουργήσει τη μεγάλη ευκαιρία.

Σέντρα στον αγώνα

Ξάνθη (Μαρίνος Ουζουνίδης): Λοντίγκιν, Γούτας, Μουκουάνα, Κομεσίδης, Μάνταλος, Ντιέ, Βάλλας, Μαρσελίνιο, Σολτάνι, Φλίσκας, Ονουάτσι.

Ατρόμητος (Νίκος Αναστόπουλος): Ράντμαν, Σκόνδρας, Γιαννούλης, Ουντότζι, Φυτανίδης, Μπρίτο, Ιγκλέσιας, Λαζαρίδης, Μάντζιος, Σουμπίνιο, Ναπολεόνι.

Διαιτητής: Θάνος (Γρεβενών)