ΤΕΛΙΚΟ: Καλλονή – Άρης 3-1

ΛΗΞΗ του αγώνα

87′ ΓΚΟΛ για την Καλλονή, 3-1.

85′ Κίτρινη κάρτα στον πουλίδο

79′ Ο Φουρλάνος στη θέση του Κεϊτά για την Καλλονή

77′ Αλλαγή για τον Άρη. Ο Κοτσαρίδης στη θέση του Παπαδόπουλου

62′ Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Λεάντρο στη θέση του Καζάκη

54′ Σουτ του Καζάκη από το ύψος της περιοχής, η μπάλα λίγο άουτ

51′ Αλλαγή για τον Άρη. Ο Σουνάς στη θέση του Μαργαρίτη

49‘ ΓΚΟΛ για την Καλλονή, 2-1. ΓΚΟΛΑΡΑ από Μανούσο! Σουτ στην κίνηση του Έλληνα επιθετικού από το ύψος της περιοχής, η μπάλα στα δίχτυα του Διούδη

Έναρξη δεύτερου μέρους

ΗΜΙΧΡΟΝΟ στο ΟΑΚΑ

38′ Ευκαιρία για τον Άρη. Σουτ του Μαργαρίτη από τα αριστερά μέσα από την περιοχή, η μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων

35′ Κίτρινη κάρτα στον Τάτο

34′ ΓΚΟΛ για την Καλλονή, 1-1. Εκτέλεση φάουλ του Λεοζίνιο από αριστερά, ο ζακουάνι με κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα

25′ Τετ α τετ του Μανούσου από τα αριστερά αλλά τελευταία στιγμή έβαλε την προβολή ο Τσουμάνης και βοήθησε τον Διούδη να μαζέψει την μπάλα

22′ Πολύ καλή στιγμή για την Καλλονή. Ο Μαρσέλο μπήκε στην μεγάλη περιοχή του Άρη, έκανε το σουτ από πλάγια θέση αριστερά, αλλά η μπάλα πέρασε λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Διούδη

14′ ΓΚΟΛ για τον Άρη, 0-1. Ο Τάτος έκανε τη σέντρα από δεξιά, ο Μανιάς, στο δεύτερο δοκάρι πλάσαρε στην κίνηση και άνοιξε το σκορ για την ομάδα του Σούλη Παπαδόπουλου.

11′ Ευκαιρία για τον Άρη. Γύρισμα του Τσουμάνη από τα αριστερά, ο Μανιάς έπιασε το σουτ στην κίνηση αλλά η άμυνα της Καλλονής έδιωξε πάνω στη γραμμή

5′ Κίτρινη κάρτα στον Ηρακλή

4′ Μεγάλη ευκαιρία για την Καλλονή. Σουτ του Μανούσου, από το ύψος της περιοχής, ο Διούδης έπεσε στη γωνιά του και έσωσε τον Άρη

4′ Γύρισμα της μπάλας στον Διούδη, τρομερό τσαφ από τον τερματοφύλακα του Άρη και στη συνεχεία, η Καλλονή πήρε κόρνερ

3′ Προσπάθεια για σέντρα σουτ του Τάτου από αριστερά, η μπάλα ψηλά άουτ.

2′ Μακρινό σουτ από τον Αγκάνθο, χωρίς τύχη, η μπάλα στην αγκαλιά του Σιδεράκη