ΤΕΛΙΚΟ: ΠΑΟΚ – ΟΦΗ 4-0

28 Sep 2014 22:20

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ

28 Sep 2014 22:19

90+1’ Συρτό σουτ του Ραζάκ, η μπάλα κατέληξε άουτ.

28 Sep 2014 22:14

87’ Νέα καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ. Σέντρα του Κάτσε από δεξιά, κεφαλιά του Παπαδόπουλου, η μπάλα έφυγε άουτ

28 Sep 2014 22:08

80’ Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Γκολάσα βρέθηκε απέναντι από τον Λόρια, όμως έστειλε τη μπάλα άουτ.

28 Sep 2014 22:04

77´ τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Μάρτενς στη θέση του Τζιόλη

28 Sep 2014 21:55

68´ Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Παπαδόπουλος αντί του Τζανδάρη και ο Γκολάσα αντί του Σαλπιγγίδη

28 Sep 2014 21:54

66´ Δοκάρι για τον ΟΦΗ. Το διαγώνιο σουτ του Τζορτζ έστειέ τη μπάλα στο αριστερό δοκάρι του Γλύκου

28 Sep 2014 21:53

65´ Δεν πρόλαβε ο Αθανασιάδης να στείλει την μπάλα στα δίχτια, μετά το γύρισμα του Σαλπιγγίδη

28 Sep 2014 21:49

62´ καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ, με τον Μακ να μπαίνει από αριστερά στην περιοχή του ΟΦΗ και τονΛόρια να διώχνει σε κορνερ το σουτ του παίκτη των γηπεδούχων

28 Sep 2014 21:45

58´ Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Ραζάκ στη θέση του Μακρή

28 Sep 2014 21:44

55’ Εκτέλεση φάουλ του Μακρή, η μπάλα έφυγε άουτ

28 Sep 2014 21:38

51´ Ο Λόρια μπλόκαρε εύκολα το φάουλ του Ρατς

28 Sep 2014 21:33

Δεύτερο ημίχρονο

Αλλαγές για τον ΟΦΗ. Κουτσιανικούλης και Τζορτζ αντί των Περογαμβράκη και Μπανούση

ΗΜΙΧΡΟΝΟ

28 Sep 2014 21:16

Τακουνάκι του Αθανασιάδη η μπάλα στο δοκάρι, στην επαναφορά σουτ του Τσανδάρη, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι, νέο σουτ από τον Ρατς και Κλάους έκανε από κοντά το 4-0 για τον ΠΑΟΚ.

28 Sep 2014 21:14

Δυο δοκάρια στη φάση!

45´ ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ, 4-0.

28 Sep 2014 21:12

Με εκτέλεση φάουλ του Ρατς. Ούτε που κουνήθηκε ο Λόρια!

28 Sep 2014 21:11

43´ ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ, 3-0.

28 Sep 2014 21:10

41’ Πρώτο κόρνερ στο ματς για τον ΟΦΗ

28 Sep 2014 21:08

Έχει… ρίξει στροφές ο ΠΑΟΚ, χωρίς να χάσει τον έλεγχο του ματς

28 Sep 2014 21:01

Στο 64%-36% υπέρ του ΠΑΟΚ το ποσοστό κατοχής της μπάλας

28 Sep 2014 20:57

Ο Μακ μπήκε στην αντίπαλη περιοχή, πέρασε τον προσωπικό του αντίπαλο και με ωραίο σουτ έκανε το 2-0

28 Sep 2014 20:56

27´ ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ, 2-0.

28 Sep 2014 20:53

Κάθετη πάσα του Σαλπιγγίδη, ο Σκόνδρας μπήκε στην περιοχή και πλάσαρε, όμως ο Λόρια έδιωξε με τα πόδια. Στη συνέχεια της φάσης η μπάλα έφτασε στον Κάτσε, ο οποίος-πιεζόμενος- σημάδεψε το οριζόντιο δοκάρι.

28 Sep 2014 20:51

22´ Διπλή μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με ΔΟΚΑΡΙ!

28 Sep 2014 20:47

19´ Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ, το σουτ του Μακ πέρασε για λίγο άουτ

28 Sep 2014 20:45

16´ Κίτρινη κάρτα στον Ρατς

13´ Ο Λόρια δεν μπόρεσε να συγκρατήσει την μπάλα, στο διαγώνιο γύρισμα του Σκόνδρα και έδωσε το κόρνερ

28 Sep 2014 20:40

Οι παίκτες του ΠΑΟΚ πρεσάρουν σε όλο το γήπεδο, μη επιτρέποντας στους Κρητικούς να κρατήσουν τη μπάλα στα πόδια τους. Φωνές από Γκατούζο προς τους παίκτες του

28 Sep 2014 20:33

Ο Ρατς εκμεταλλεύτηκε φάση διαρκείας και σύγχυση στην άμυνα του ΟΦΗ και άνοιξε το σκορ

28 Sep 2014 20:31

2´ ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ, 1-0.

ΟΦΗ: Λόρια, Μπανούσης, Μονιάκης, Μειτέ, Τριποτσέρης, Αντελέγιε, Μακρής, Κάλαιτζιτς, Λαμπρόπουλος, Πετρόπουλος, Περογαμβράκης

28 Sep 2014 20:20

ΠΑΟΚ: Γλύκος, Ρατς, Βίτορ, Κατσικάς, Σκόνδρας, Τζανδάρης, Κάτσε, Τζιόλης, Μακ, Σαλπιγγίδης, Αθανασιάδης

Πηγή:newsIt.gr