Παναθηναϊκός-ΑΕΚ 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ. Αποδοκιμασίες και πάλι από τους φίλους του Παναθηναϊκού εναντίον των παικτών της ομάδας τους.
94′ Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ. Ο Κουτρουμπής σούταρε αλλά ο Καρνέζης έκανε την επέμβαση του αγώνα.
93′
Ο Κοντοές γύρισε από πλάγια θέση και ο Καρνέζης έσωσε τον Παναθηναϊκό.
90′
Ο Μπαρμπαρούσης στη θέση του Χριστοδουλόπουλου.
90′
Σουτ υπό πίεση του Ρίκκα που έφυγε άουτ. 83′
Κίτρινη κάρτα στον Σεϊταρίδη.
77′
Μακρινό σουτ του Κουίνσι που έφυγε άουτ.
75′
Ο Ρίκκα στη θέση του Γκερέιρο.
71′
Ο Σισοκό τραυματίστηκε και έδωσε τη θέση του στον Κουίνσι.
70′
Ο Κατίδης στη θέση του Φέτση.
65′
Ο Χουχούμης στη θέση του Φουρλάνου.
64′
Κίτρινη κάρτα στον Φούντα.
63′ Η καλύτερη ευκαιρία της ΑΕΚ.
Ο Λαγός εκτέλεσε φάουλ αλλά ο Καρνέζης πετάχτηκε στη γωνία του και έδιωξε.
59′
Κίτρινη κάρτα στον Βλάχο.
57′
Ο Χριστοδουλόπουλος σούταρε από πλάγια θέση και ο Κωνσταντόπουλος μπλόκαρε.
56′
Πολύ δυνατό σουτ του Χριστοδουλόπουλου που κόντραρε και έφυγε κόρνερ.
49′
Σουτ του Ζέκα το οποίο κόντραρε πάνω στον Κοντοέ.
Σέντρα στο δεύτερο μέρος.
ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
42′
Εξαιρετικό σουτ του Κοντοέ με τη μπάλα να φεύγει λίγο άουτ.
41′
Κίτρινη κάρτα στον Κοντοέ.
34′
Ο Σισοκό σούταρε, η μπάλα κόντραρε και έφτασε στον Τοτσέ ο οποίος με προβολή δεν μπόρεσε να τη στείλει προς την εστία.
24′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ. Ο Τοτσέ με εκπληκτικό τρόπο εκμεταλλεύτηκε την ασίστ του Χριστοδουλόπουλου και άνοιξε το σκορ, σημειώνοντας το τρίτο του γκολ στη Σούπερ Λίγκα.
12′
Ο Χριστοδουλόπουλος γύρισε τη μπάλα στο σημείο του πέναλτι αλλά το σουτ του Τοτσέ κόντραρε στον Κουτρουμπή και έφυγε κόρνερ.
10′
Ο Φουρτάδο κατέβασε τη μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά το σουτ με το αριστερό ήταν άστοχο.
4′
Η πρώτη ευκαιρία του αγώνα. Ο Τοτσέ βρέθηκε στην περιοχή της ΑΕΚ αλλά το σουτ του κόντραρε στον Γιάγκο.