ΤΕΛΙΚΟ: Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα 0-1

PASLIVE_532_355

Παρακολουθήστε την εξέλιξη της αναμέτρησης στη Νέα Σμύρνη που ανοίγει το Κυριακάτικο πρόγραμμα της 21ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας.

ΛΗΞΗ αγώνα

90+4′ Μετά από εκτέλεση κόρνερ, ο Κούρντι έπιασε την κεφαλιά, όμως η μπάλα έφυγε λίγο άουτ!

90+3′ Ο Βίλα βγήκε τετ-α-τετ με τον Γιαννακόπουλο, αλλά ηττήθηκε από τον πορτιέρε των “κυανέρυθρων”

90+2′ Κίτρινη κάρτα στον Ταμπάση
86′ Δυνατό σουτ του Ίλιτς από το όριο της περιοχής, ο Γιαννακόπουλος μπλόκαρε με διπλή προσπάθεια
85′ Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Ντε Βινσέντι έδωσε τη θέση του στον Βίλα
76′ Δεύτερη αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Μπεκλέκτσης στη θέση του Παντίδου
76′ Κίτρινη κάρτα στον Ίλιτς
71′ Σουτ του Κολοβού έξω από την περιοχή, η μπάλα κόντραρε στον Κολοβέτσιο και βγήκε κόρνερ
68′ Ο Κολοβός βρέθηκε με πλάτη στην περιοχή, γύρισε και σούταρε για να κερδίσει το κόρνερ
60′ Ανατροπή του Κούρντι μέσα στην περιοχή, δεν δίνεται πέναλτι για τον Πανιώνιο
59′ Δεύτερη κίτρινη στον Τζημόπουλο για φάουλ στον χώρο του κέντρου, με τον ΠΑΣ να μένει επίσης με 10 παίκτες
51′ Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Ο Λίλα πέρασε στη θέση του Κεϊτά.
Έναρξη δεύτερου μέρους
ΛΗΞΗ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
31′
Κίτρινη κάρτα στον Πάντο.
19′
Κίτρινη κάρτα στον Κεϊτά.
18′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΣ. Ο
Ίλιτς πήρε το ριμπάουντ από το σουτ του Ντε Βινσέντι και την απόκρουση του Γιαννακόπουλου, ανοίγοντας το σκορ.
13′ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ στον Καμπάνταη.
Ο παίκτης του Πανιωνίου είχε επεισόδιο με τον Τζημόπουλο και ο διαιτητής τον έστειλε στα αποδυτήρια. Κίτρινη κάρτα είδε ο παίκτης του ΠΑΣ.