ΤΕΛΙΚΑ: Αστέρας Τρίπολης-Λεβαδειακός 1-0 – Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα 0-0

ΛΗΞΗ αγώνα και στην Τρίπολη

90′ Αλλαγή για τον Λεβαδειακό:  Ο Μπουμάλ στη θέση του Γεωργίου.

Κίτρινη κάρτα στον Σκόνδρα

ΛΗΞΗ στο Περιστέρι

90+3′ Κίτρινη κάρτα στον Ταμπάση

87′ ΓΚΟΛ για τον Αστέρα, 1-0. Μετά από την εκτέλεση του κόρνερ σε φάση διαρκείας ο Κυριακίδης απέκρουσε σουτ του Λέντσε αλλά η μπάλα έφτασε στον Φραγκουλάκη που άνοιξε το σκορ.

86′ Ο Πόι σεντράρει, ο Βασιλείου είναι αμαρκάριστος στην περιοχή αλλά η κεφαλιά του είναι απελπιστικά άστοχη

85′ Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Ντάσιος στη θέση του Κοροβέση80′ Κίτρινη κάρτα στον Οικονόμου

77′ Σουτ Δημούτσου έξω από την περιοχή, ο Ταμπάσης μπλόκαρε

76′ Σουτ Ναπολεόνι έξω από την περιοχή, η μπάλα έσκασε μπροστά από τον Ταμπάση, ο οποίος έδιωξε σε κόρνερ

74′ Η πιο μεγάλη φάση με τον Κοντοέ να σουτάρει και τον Μουλόπουλο να διώχνει πάνω στη γραμμή.

72′ Τρίτο δοκάρι για τον Ατρόμητο στο ματς. Σέντρα Ναπολεόνι από τα δεξιά, γυριστό σουτ του Ουντότζι, ο Ταμπάσης με τη βοήθεια του δοκαριού έδιωξε σε κόρνερ

69′ Κίτρινη κάρτα στον Ταυλαρίδη

67′ Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ουντότζι, ο Ταμπάσης έδιωξε πολύ δύσκολα σε κόρνερ

66′ Κίτρινη στον Μιχαήλ για φάουλ στον Ουντότζι

64′ Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ναπολεόνι στη θέση του Επστάιν

64′ Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Ντε Βινσέντι στη θέση του Ίλιτς

63′ Κόρνερ από τον Ράγιος, η μπάλα περνάει και από τον Μπαρτολίνι και από τον Σανκαρέ, χωρίς να μπορούν να την σπρώξουν στα δίχτυα.

61′ Κίτρινη κάρτα για θέατρο μέσα στην περιοχή στον Λέντσε μετά από μαρκάρισμα του Λισγάρα.

59′  Αλλαγή για τον Αστέρα.  Ντεμπούτο για τον Κοντοέ αντί του Κάφα.

57′ Κίτρινη κάρτα στον Ντε Μπλάσις

53′ Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Κόρνερ Επστάιν από αριστερά, κεφαλιά του αμαρκάριστου Ουντότζι, η μπάλα δίπλα από το δεξί δοκάρι

50′ Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Γεωργίου στη θέση του Γιάκου

46′ Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Ο Επστάιν δεν έκανε όπως θα ήθελε το πλασέ, με τον Πάντο να διώχνει την μπάλα προτού μπει στο τέρμα του ΠΑΣ

Έναρξη δεύτερου μέρους στα δυο ματς

Αλλαγή για τον Λεβαδειακό.
ο Ρομέου στη θέση του Καγεχόν

Αλλαγές για τον Ατρόμητο. Ο Ουντότζι στη θέση του Καραγκούνη και ο Γκαρσία στη θέση του Μπρίτο

ΗΜΙΧΡΟΝΟ και στην Τρίπολη
ΗΜΙΧΡΟΝΟ στο Περιστέρι
42′ Κίτρινη κάρτα στον Ροτζέριο
38′ Κίτρινη κάρτα στον Σανκαρέ
32′ Κίτρινη στον Βίλα
31′ Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Λέντσε στη θέση του Καλαντζή.
29′ Βολέ Κοροβέση έξω από την περιοχή, η μπάλα δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Ράντμαν
16′ Νέο ΔΟΚΑΡΙ για τον Ατρόμητο. Ο Δημούτσος έβγαλε την κάθετη για τον Μάντζιο, αυτός απέφυγε εξαιρετικά τον Κολοβέτσιο, όμως το σουτ του και πάλι σταμάτησε στο δοκάρι του ΠΑΣ
14′ Πρώτη κίτρινη κάρτα στο παιχνίδι για τον Γεωργίου του Λεβαδειακού.
12′ Πρώτη τελική στο παιχνίδι με μακρινό σουτ του Πόι για τον Λεβαδειακό, μπλοκάρει εύκολα ο Φούλοπ
11′ ΔΟΚΑΡΙ για τον Ατρόμητο. Σέντρα Γιαννούλη από αριστερά, σουτ στην κίνηση του Μάντζιου, η μπάλα τράνταξε το οριζόντιο δοκάρι
10′ Ο Μάντζιος γύρισε από τα δεξιά της περιοχής, ο Μπρίτο με τακουνάκι προσπάθησε να σκοράρει, ο Ταμπάσης απόκρουσε με τα πόδια
9′ Ο Αστέρας Τρίπολης έχει την πρωτοβουλία στα πρώτα λεπτά αλλά δεν έχει δημιουργήσει κάποια φάση.
7′ Πολύ καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Σέντρα καραγκούνη από δεξιά, γυριστό σουτ του Μάντζιου μέσα από την περιοχή, η μπάλα πάνω από το δοκάρι
2′ Σουτ Ιγκλέσιας έξω από την περιοχή, η μπάλα πάνω από το δοκάρι