ΤΕΛΙΚΟ: Skoda Ξάνθη – Ατρόμητος 0-2

Λήξη αγώνα

90+ Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Γεωργίου στη θέση του Ούμπιντες

86′ Κίτρινη κάρτα στον Μάνταλο

84′ Κίτρινη κάρτα στον Φλίσκα

81′ Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Πίτου Γκαρσία στη θέση του Μπρίτο

75′ Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Βασιλακάκης στη θέση του Ντιέ

70′ Αλλαγή για την Ξάνθη. ‘ Ο Χοσέμι στη θέση του τραυματία Βάλλα, που δεν μπορεί να συνεχίσει

65’  Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Καραγκούνης στη θέση του Ναπολεόνι

63′ Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για την Ξάνθη. Ο Σηφάκης νίκησε στο τετ-0α-τετ στον Σολτάνι

53′ Κίτρινη κάρτα στον Μπρίτο

Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου

Αλλαγή για την Ξάνθη.
Ο Μάνταλος στη θέση του Εστράδα

ΗΜΙΧΡΟΝΟ

44′ ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο, 0-2. Σε εκτέλεση φάουλ του Ιγκλέσιας από δεξιά, ο Παπαδόπουλος πετάχτηκε στην καρδιά της άμυνας και με κεφαλιά νίκησε τον Ζαρόπουλο

43′ Κίτρινη κάρτα στον Σολτάνι

39′ Κίτρινη κάρτα στον Γιαννούλη

34′ Καλή στιγμή για την Ξάνθη. Κόρνερ από δεξιά, κεφαλιά του Γούτα, η μπάλα δίπλα από το δεξί δοκάρι

32′ Κίρινη κάρτα στον Σολάρι

29′ Σουτ Ναπολεόνι έξω από την περιοχή, ο Ζαρόπουλος βρήκε την μπάλα και την έστειλε κόρνερ

22′ Κάθετη μπαλιά του Μπρίτο, ο Ζαρόπουλος πρόλαβε τον Παπαδόπουλο και μπλόκαρε

20′ Κίτρινη κάρτα στον Ιγκλέσιας

19′ Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Σουτ Ούμπιντες έξω από την περιοχή, η μπάλα δίπλα από το δεξί δοκάρι

17′ Πολύ καλή στιγμή για την Ξάνθη. Ο Κάλβο πέρασε δύο αντιπάλους του από τα αριστερά, μπήκε στην περιοχή και γύρισε, αλλά ο Ιγκλέσιας με τάκλιν έκοψε προ του Σολτάνι

12′ ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο, 0-1. Κάθετη μπαλιά του Παπαδόπουλου, ο Ναπολεόνι έφυγε στην πλάτη της άμυνας, μπήκε στην αντίπαλη περιοχή από αριστερά και πλάσαρε εύστοχα τον Ζαρόπουλο

9΄Ο Ιγκλέσιας αμαρκάριστος έξω από την περιοχή ετοιμαζόταν να σουτάρει, αλλά γλίστρησε και ο Παϊτο έκοψε