ΤΕΛΙΚΟ: Παναιτωλικός – Πανθρακικός 3-1

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ

92′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ. Ο Νταλμά βγήκε στην κόντρα και πλάσαρε σωστά τον Σέρεμετ.

86′ O Μολίνα στη θέση του Μακρυδημήτρη.

85′ Κίτρινη κάρτα στον Νταλμά.

83′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ. Φανταστικό σουτ του Θεοδωρίδη που δεν άφησε περιθώριο στον Σέρεμετ.

79′ Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανθρακικό. Ο Λαδάκης βρέθηκε μόνος του μέσα στην περιοχή του Παναιτωλικού, έπιασε την κεφαλιά αλλά ο Ράφαελ έδιωξε εντυπωσιακά σε κόρνερ.

79′ Ο Μπόγιοβιτς στη θέση του Μπούντιμιρ.

74′ Ο Γοδόι στη θέση του Τζούνιορ.

73′ Μετά από ώρα απειλεί ο Πανθρακικός. Ο Τζανης έκανε το διαγώνιο σουτ με τη μπάλα να φεύγει άουτ.

67′ Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Καμαρά βγήκε απέναντι στον Σέρεμετ αλλά δεν μπόρεσε να τον νικήσει.

65′ Ο Γκόλιας δίνει τη θέση του στον Νταλμά.

64′ Άστοχο σουτ του Καμαρά από το ύψος της περιοχής.

61′ Κίτρινη κάρτα στον Χασομέρη.

57′ Ο Χασομέρης στη θέση του Ιγκόρ.

53′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ. Ο Θεοδωρίδης με ωραίο σουτ έξω από την περιοχή νίκησε τον Σέρεμετ.

48′ Κίτρινη κάρτα στον Ντιόγκο.

47′ Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Κούσας έπιασε την κεφαλιά, ο Σέρεμετ ήταν στη σωστή θέση αλλά η μπάλα του έφυγε από τα χέρια, όμως ο Καμαρά δεν μπόρεσε να τη στείλει στα δίχτα. Ο Σέρεμετ διαμαρτυρήθηκε για φάουλ και είδε την κίτρινη κάρτα.

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

Ημίχρονο

45΄Κίτρινη καρτα στον Μπούντιμιρ.

44’΄Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Γκόλιας σουτάρει από εξαιρετική θέση αλλά ο Σέρεμετ κρατάει το μηδέν.

40΄ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ. Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Θεοδωρίδη, ο Σέρεμετ βρίσκει τη μπάλα και από το δοκάρι καταλήγει κόρνερ.

38΄Κίτρινη κάρτα στον Τζούνιορ.

35΄Ευκαιρία για τον Πανθρακικό. Σουτ στην κίνηση του Τζάνη, διώχνει δύσκολα ο Ράφαελ σε κόρνερ.

25΄Ο Παναιτωλικός πιέζει αλλά ο Πανθρακικός είναι πολύ επικύνδυνος στις αντεπιθέσεις.

14΄Καλή στιγμή για τον Πανθρακικό με τον Ιγκόρ να φεύγει στην αντεπίθεση αλλά ο Ράφαελ μπλόκαρε το σουτ.

8΄Καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό με την κεφαλιά του Μπικέι, μπλόκαρε ο Σέρεμετ

4΄ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ. Ο Εμπόου παίρνει την κεφαλιά μετά το κόρνερ του Τζάνη και στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα.