ΤΕΛΙΚΑ: Αστ. Τρίπολης-Πανθρακικός 1-0 – Πανιώνιος-Καλλονή 1-1

Λήξη των δυο αναμετρήσεων

92′ Πανιώνιος – Καλλονή: Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Λάζνικ, ο Χογκ απέκρουσε σε κόρνερ

86′ Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Μπαϊκαρά στη θέση του Χρήστου

87′ Αλλαγή για την Καλλονή. Στη θέση του Μανούσου ο Φουρλάνος

79′ Τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Κουρμπέλης στην θέση του Μουνάφο

76′ Αστέρας – Πανθρακικός: Σέντρα Παπαγεωργίου από δεξιά, ο Χασομέρης από το ύψος του πέναλτι μόνος του, δεν έπιασε σωστά την κεφαλιά και η μπάλα πέρασε άουτ

74′ Αστέρας – Πανθρακικός: Γύρισμα του Μολίνα από δεξιά, η μπάλα κόντραρε στον πεσμένο στον αγωνιστικό χώρο Ζησόπουλο, ο Πανθρακικός ζήτησε πέναλτι

74′ Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Ζος στη θέση του Περόνε

71′ Αστέρας – Πανθρακικός: Σουτ του Μπαράλες από καλή θέση, στην αριστερή γωνία του απέκρουσε ο Αθανασιάδης

70′ ΓΚΟΛ για την Καλλονή, 1-1. Σέντρα του Λεοζίνιο από τα δεξιά, ο Αναστασιάδης πιάνει ανενόχλητος την κεφαλιά μέσα στην περιοχή και η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα

67′ Αστέρας – Πανθρακικός: Κεφαλιά του Ζησόπουλου μετα απο φάουλ του Ουσέρο, έπεσε στη γωνία του ο Αθανασιάδης και μπλόκαρε

57′ Πανιώνιος – Καλλονή:  Ευκαιρία για την Καλλονή, με τον Περόνε να κάνει ωραία κίνηση στα όρια της περιοχής αλλά το τελείωμα του δεν ήταν καλό (η μπάλα πέρασε ψηλά άουτ)

54′ ΓΚΟΛ για τον Αστέρα, 1-0. Ο Καράσκο εφυγε απο δεξιά, σέντραρε και ο Ντε Μπλάσις με κεφαλιά μέσα απο την μικρή περιοχή εστειλε την μπάλα στα δίχτυα

54′ ΓΚΟΛ για τον Πανιώνιο, 1-0. Ο Κολοβός έκανε το γύρισμα από τα δεξιά, ο Ντούνης αρχικά δεν μπόρεσε να πλασάρει σωστά, στη συνέχεια ο Αραβίδης δεν μπόρεσε να νικήσει τον Χογκ αλλά ο Κολοβός πήρε το ριμπάουντ και άνοιξε το σκορ

52′ Πανιώνιος – καλλονή: Εκτελεση φάουλ του Λεοζίνιο από τα αριστερά, ο Αναστασιάδης έπιασε την κεφαλιά αλλά η μπάλα πέρασε άουτ

Δεύτερο ημίχρονο

Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Στη θέση του Γιάννου ο Αραβίδης

ΗΜΙΧΡΟΝΟ στις δυο αναμετρήσεις

Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Χουάνμα αποχωρεί τραυματίας με χτύπημα στον μηρό και τη θέση του θα πάρει ο Μπαράλες

43′ Αστέρας – Πανθρακικός: Σουτ του Τζάννη , η μπάλα κόντραρε στους αμυντικούς και έφυγε κόρνερ

43′ Πανιώνιος – Καλλονή: Μπαλιά του Λεοζίνιο στην πλάτη της άμυνας του Πανιωνίου, σουτ του Περόνε στην κίνηση αλλά ο Ανέστης απέκρουσε και πάλι

40′ Αστέρας – Πανθρακικός: Η μεγαλύτερη ευκαιρία για τους Ακρίτες. Ο Καθάριος πήρε την μπάλα ύστερα από κόντρες, αλλά το πλασέ του πέρασε άουτ

39′ Πανιώνιος – Καλλονή: Η καλύτερη ευκαιρία για τους φιλοξενούμενος! Σουτ του Λεοζίνιο μέσα από την περιοχή, από τα δεξιά αλλά ο Ανέστης απέκρουσε σε κόρνερ.

29′  Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Χασομέρης στη θέση του Ιγκόρ

Αστέρας – Πανθρακικός: Ο βασικός επιθετικός και πρώτος σκόρερ του Πανθρακικού Ιγκόρ έχει υποστεί τράβηγμα και θα γίνει αναγκαστική αλλαγή

25′ Πανιώνιος – Καλλονή: Κίτρινη κάρτα στον Λεοζίνιο

20′ Αστέρας – Πανθρακικός: Πολύ καλή στιγμή για τον Αστέρα με την κεφαλιά του Χουάνμα μετα το φάουλ του Ουσέρο να περνάει άουτ

17′ Πανιώνιος – Καλλονή: Μεγάλη ευκαιρία για τους γηπεδούχους. Μπαλιά του Λάζνικ από τα αριστερά στον Κολοβό αλλά ο δεύτερος δεν πλάσαρε σωστά και ο Χογκ απέκρουσε σωτήρια

15′Αστέρας – Πανθρακικός: Καλη στιγμή για τον Αστέρα με την απόκρουση του Αθανασιάδη στην κεφαλιά του Γκοϊάν

13′ Αστέρας – Πανθρακικός: Εκτέλεση φάουλ από δεξιά για τον Αστέρα με τον Ουσέρο, ούτε ο Χουάνμα, ούτε ο Ντε Μπλάσις μπόρεσαν να κάνουν την προβολή

10′ Αστέρας – Πανθρακικός: Δέκα λεπτά παιχνιδιού στην Τρίπολη χωρίς κάποια σημαντική φάση

3′ Πανιώνιος – Καλλονή: Μακρινό σουτ του Γιάννου αρκετά μέτρα έξω από την περιοχή, ο Χογκ αναγκάστηκε να απομακρύνει σε κόρνερ