ΤΕΛΙΚΟ: ΟΦΗ – ΠΑΣ Γιάννινα 1-1

Τέλος αγώνα
90+2΄ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ. Καταπληκτικό σουτ του Τσάβες, η  μπάλα στα δίχτυα του Φερνάντες.

85΄ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ. Ο Νούνιες με υπέροχο σουτ στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα.

80′ Ο Νούνιες στη θέση του Μπανούση.

76′ Ο Περογαμβράκης δίνει τη θέση του στον  Ροβίθη.

75′ Ο Tσάβες στη θέση του Κοροβέση.

73′ Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ. Ο Κοροβέσης από πλεονεκτική θέση έστειλε τη μπάλα άουτ.

70′ Ο Λίλα στη θέση του Ακόστα.

67′ Κίτρινη κάρτα στον Ίλιτς.

65′ Κίτρινη κάρτα στον Μιλιάζες.

64′ H μεγαλύτερη ευκαιρία στο ματς. Ο Κουτσιανικούλης βγήκε τετ α τετ αλλα ο Βελλίδης τον νίκησε.

60′ Ο Κουτσιανικούλης στη θέση του Ζε Εντουάρντο.

54′ Κίτρινη κάρτα στον Ακόστα.

Σέντρα στο Β’ μέρος

ΛΗΞΗ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

42′ Σουτ του Ίλιτς που έφυγε άουτ.

27′ H πρώτη ευκαιρία του ΠΑΣ. Ο Ίλιτς εκτέλεσε το κόρνερ με τον Μπέριο να μην βρίσκει τη μπάλα και τον Φερνάντες να διώχνει με δυσκολία.

12′ Απειλεί και πάλι ο ΟΦΗ. Ο Παπάζογλου έκανε την κεφαλιά με τον Βελλίδη να μπλοκάρει.

10′ Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Ο Παπάζογλου γύρισε τη μπάλα στον Μπανούση αλλά ο Βελλίδης απέκρουσε με δυσκολία το πλασέ του.

Σέντρα στον αγώνα

ΟΦΗ (Ρικάρντο Σα Πίντο): Φερνάντες, Τριποτσέρης, Ζόρο, Μπανούσης, Παπάζογλου, Ντουντού, Ζε Εντουάρντο, Περογαμβράκης, Μακρής, Μιλιάζες, Στάθης.

ΠΑΣ Γιάννινα (Γιάννης Πετράκης): Βελλίδης, Τζημόπουλος, Μπέριος, Κολοβέτσιος, Ίλιτς, Τσουκαλάς, Μιχαήλ, Κοροβέσης, Βίλα, Ντάσιος, Ακόστα