ΤΕΛΙΚΟ: ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης 2-3

26 Oct 2014 16:54

ΛΗΞΗ του αγώνα

26 Oct 2014 16:49

88´ ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ, 2-3, με κεφαλιά του Μερεμπασβίλι

26 Oct 2014 16:48

87´ Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα. Ο Λόρια νίκησε τον Μάσα στο τετ-α-τετ

26 Oct 2014 16:42

81´ Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Μπακασέτας στη θέση του Ρόλε

26 Oct 2014 16:37

76´ Φάουλ του Μιλιάζες, πρώτη κεφαλιά του Τριποτσέρη, ο Μακρής δεν πρόλαβε να στείλει την μπάλα στα δίχτυα, με κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι

26 Oct 2014 16:33

72´ Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Απόνο στη θέση του Ράζακ

26 Oct 2014 16:29

66´ Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Λαμπρόπουλος στη θέση του Τζορτζ

26 Oct 2014 16:26

63´ Αλλαγές από τις δυο ομάδες. Ο Σίσιτς στη θέση του Πετρόπουλου για τον ΟΦΗ, ο Φερνάντες αντί του Γιαννιώτα για τον Αστέρα Τρίπολης

26 Oct 2014 16:23

Ο Τσοκάνης ανενόχλητος σκόραρε με κεφαλιά

62´ ΓΚΟΛ για τον Αστέρα, 1-3.

26 Oct 2014 16:20

Ο Μάσα μπήκε στην αντίπαλη περιοχή και με όμορφο πλασέ νίκησε τον Λόρια

26 Oct 2014 16:19

58´ ΓΚΟΛ για τον Αστέρα, 1-2.

26 Oct 2014 16:15

Υπέροχη εκτέλεση φάουλ του Μιλιάζες από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, η μπάλα στο δεξί “γ” της εστίας του Κοσίτσκι

26 Oct 2014 16:14

53´ ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ, 1-1.

26 Oct 2014 16:12

51´ Κίτρινη κάρτα στον Σανκαρέ

26 Oct 2014 15:46

43´ Ένταση μεταξύ των παικτών. Γιαννώτας και Μιλιάζες συγκρούστηκαν εκτός άσης. Και οι δύο παίκτες έχουν κίτρινη κάρτα.

26 Oct 2014 15:45

41´ Κίτρινη κάρτα στον Γιαννιώτα.

26 Oct 2014 15:42

39´ Κίτρινη κάρτα στον Μουνάφο.

26 Oct 2014 15:38

35´ Δυνατό άλλα άστοχο σουτ του Γιαννιώτα.

26 Oct 2014 15:37

32´ Κίτρινη κάρτα στον Μάσα.

30´ Κίτρινη κάρτα στον Ραζάκ

26 Oct 2014 15:30

27´ Κι άλλη ευκαιρία για τον Αστέρα. Ο Μπαράλες έπιασε ωραίο σουτ έξω από την περιοχή αλλά η μπάλα έφυγε λίγο άουτ.

26 Oct 2014 15:29

25´ Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μιλιάζες με τον Κοσίσκι να διώχνει. Στην εξέλιξη της φάσης ο Ζησόπουλος με ρίσκο γύρισε τη μπάλα στον τερματοφύλακά του ο οποίος δεν αιφνιδιάστηκε.

26 Oct 2014 15:23

19´ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΦΑΣΗ για ον Αστέρα. Ο Λόρια έκανε κακή έξοδο, ο Γιαννιώτας έπιασε την κεφαλιά αλλά ο Αντελέγιε πάνω στη γραμμή έδιωξε, ενώ ο Λόρια έκανε μεγάλη επέμβαση στη νέα κεφαλιά του Ρόλε.

26 Oct 2014 15:17

14´ Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Ο Πετρόπουλος μέσα στην καρδιά της περιοχής του Αστέρα έκανε το πλασέ στην κίνηση αλλά έστειλε τη μπάλα μακριά από την εστία του Κοσίσκι.

26 Oct 2014 15:13

10´ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ. Ο Ουσέρο νίκησε τον Λόρια και σημείωσε το πρώτο φετινό γκολ του στη Σούπερ Λίγκα.

26 Oct 2014 15:12

9´ ΠΕΝΑΛΤΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ. Σε σπρώξιμο του Μιλιάζες στον Γιαννιώτα.

26 Oct 2014 15:11

6´ Κεφαλιά του Γιαννιώτα άουτ.

26 Oct 2014 15:03