Europa League LIVE: Λοκομοτίβα Ζ. – ΠΑΟΚ 2-1

Λήξη του αγώνα

90´+3´ Αλλαγή για τη Λοκομοτίβα. Ο Σόβσιτς εκτός, μέσα ο Τσάπαν.

90´ +1´ ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ! 2-1 με τον Μακ ο οποίος βγήκε μόνος του στο τέρμα έπειτα από κάθετη μπαλιά του Μυστακίδη κι έστειλε την μπάλα στα δίχτυα

86´ Πλασέ του Μυστακίδη έπειτα από σέντρα του Ρατ, αλλά ο Ζελένικα μπλόκαρε

82´ Κίτρινη κάρτα στον Τζαβέλλα.

79´ Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Ρατς αντί του Σκόνδρα.

75´ Πλασέ του Μπεγκόνια, σωτήρια επέμβαση από τον Όλσεν

74´ Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ όταν ο Σκόνδρας έκανε το γύρισμα από δεξιά, αλλά το πλασέ του Κάτσε ήταν φαλτσαριστό κι η μπάλα πέρασε δίπλα από το δεξί δοκάρι.

73´ Αλλαγή για τη Λοκομοτίβα. Ο Μίσιτς αντί του Μάριτς.

71´ Ο ΠΑΟΚ πιέζει για το γκολ, αλλά δεν μπορεί να διασπάσει την άμυνα του Λοκομοτίβα

68´ Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Τη θέση του Σαλπιγγίδη παίρνει ο Μυστακίδη

65´ Αλλαγή για την Λοκομοτίβα. Τη θέση του Κόλαρ παίρνει ο Ντόλεζαλ

61´ Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Έξω ο Τζιόλης, μέσα ο Μαντούρο

55´ Δεύτερο σουτ του Κίτσιου, διώχνουν οι αμυντικοί της κροατικής ομάδας

55´ Σουτ του Σαλπιγγίδη από κοντά και αποκρούει ο Ζελένικα

50´ Κίτρινη στον Μπαρτόλετς.

Αρχισε το β´ ημίχρονο

Λήξη ημιχρόνου

Προβληματική η άμυνα του ΠΑΟΚ

45´ ΓΚΟΛ! 2-0 για τη Λοκομοτίβα. Με καρφωτή κεφαλιά (έπειτα από κόρνερ) ο Αντριάσεβιτς έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.

40´ Καθυστέρησε να σουτάρει ο Μάριτς από θέση βολής, ο Βίτορ να έβαλε την κόντρα και εδιωξε

36´ Ασίστ του Πέλκα στον Κίτσιου κι αυτός από θέση βολής πλάσαρε κι έστειλε τη μπάλα δίπλα από το δεξί δοκάρι.