Άρης – ΑΕΛ: «Τρελάθηκε» το… αλογάκι! Ολυμπιακός – Λαμία: «Καθάρισε» στην επανάληψη!

Ο Ολυμπιακός νίκησε με 2-0 τη Λαμία στο «Γ. Καραϊσκάκης» και θα περιμένει το αποτέλεσμα του αυριανού ΑΕΚ – ΠΑΟΚ, για να δει αν θα έχει και πάλι «συγκάτοικο» στην κορυφή της Superleague 1.

Σουντανί και Ελ Αραμπί πέτυχαν τα δύο γκολ των «ερυθρόλευκων» στο δεύτερο ημίχρονο, διάστημα στο οποίο οι Πειραιώτες έδειξαν την ανωτερότητα τους.

Άρης – ΑΕΛ: «Τρελάθηκε» το… αλογάκι!

Άρης – ΑΕΛ: «Τρελάθηκε» το… αλογάκι! Τιμωρός ο Ουάρντα – Το VAR «αφαίρεσε» πέναλτι στο φινάλε
I

Ατρόμητος – Παναιτωλικός: Πρώτο «τρίποντο» με Μανούσο!

Με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Μανούσο, ο Ατρόμητος νίκησε στο Περιστέρι τον Παναιτωλικό με 2-0, σε ματς για την 5η αγωνιστική της Superleague. Πρώτο “τρίποντο” για τους “κυανόλευκους” στη σεζόν. Στο… μηδέν παρέμειναν οι Αγρινιώτες.