Νέα ήττα για την Εθνική, Ελλάδα – Σερβία 0-2

18 Nov 2014 20:51

ΛΗΞΗ αγώνα και νέα ήττα για την Εθνική

Μακρινό -απίστευτο- σουτ του Κούντελι, η μπάλα στα δίχτυα του Γλύκου

18 Nov 2014 20:49

90+2´ ΓΚΟΛ για την Σερβία, 0-2

18 Nov 2014 20:29

71´ Αλλαγή για την Εθνική. ο Κολοβός στη θέση του Μαυρία

18 Nov 2014 20:28

70´ Νέα καλή απόκρουση του Γλύκου σε σουτ του Τζούρισιτς

18 Nov 2014 20:24

65´ Αλλαγές από την Σερβία. Οι Λάζοβιτς και Τζούρισιτς στις θέσεις των Μάρκοβιτς και Γιόγιτς αντίστοιχα

18 Nov 2014 20:22

64´ Αλλαγές για την Εθνική. Ο Γκέκας στη θέση του Αθανασιάδη και ο Τζιόλης στη θέση του Κονέ

18 Nov 2014 20:21

64´ Μακρινό σουτ του Κονέ, έδιωξε έδιωξε δύσκολα σε κόρνερ ο Στόικοβιτς

18 Nov 2014 20:19

61´ Αλλαγή για την Εθνική. Ο Μπακάκης στη θέση του Τοροσίδη

18 Nov 2014 20:18

Ο Γιόγιτς εκτέλεσε το φάουλ απ´ τα δεξιά, ο Πέτροβιτς έπιασε την κεφαλιά μέσα από την περιοχή και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Γλύκου

18 Nov 2014 20:17

60´ ΓΚΟΛ για την Σερβία, 0-1.

ο Κονέ απείλησε με… γροθιά τον Μάτιτς, ύστερα από σύγκρουση που είχαν

18 Nov 2014 20:15

57´ Κίτρινη κάρτα σε Κονέ και Μάτιτς

18 Nov 2014 20:08

50´ Καλή στιγμή για την Εθνική. Σουτ του Χριστοδουλόπουλου από τα αριστερά, ο Στοΐκοβιτς απέκρουσε σε κόρνερ

48´ Κίτρινη κάρτα στον Μαξίμοβιτς

18 Nov 2014 20:02

Δεύτερο ημίχρονο στα Χανιά

18 Nov 2014 19:46

ΗΜΙΧΡΟΝΟ

18 Nov 2014 19:45

44´ Ο Βύντρα γύρισε παρακινδυνευμένα στον Γλύκο, ο Μίτροβιτς προσπάθησε να εκμεταλλευτεί το λάθος αλλά ο Έλληνας τερματοφύλακας αντέδρασε σωστά και ο κίνδυνος πέρασε

18 Nov 2014 19:39

38´ Η πιο σημαντική φάση μέχρι στιγμής, από την Σερβία. Εκτέλεση φάουλ του Τόσιτς, ο γλύκος έδιωξε σε κόρνερ

18 Nov 2014 19:36

32´ 55% – 45% η κατοχή υπέρ της Ελλάδας

18 Nov 2014 19:32

Το “Ελλαδάρα βάλε ένα γκολ” ακούγεται από τον κόσμο που βρίσκεται στις εξέδρες

18 Nov 2014 19:27

27´ Μακρινό σουτ του Μανιάτη, η μπάλα άουτ

18 Nov 2014 19:24

21´ Πέναλτι υπέρ της Εθνικής που δεν δίνεται. ο Χριστοδουλόπουλος μπήκε στην αντίπαλη περιοχή και ένας αμυνόμενος τον πάτησε από πίσω -βγήκε το παπούτσι του Λάζαρου-. ο Έλληνας παίκτης βρέθηκε στο έδαφος, αλλά ο διαιτητής δεν έδειξε τίποτα

18 Nov 2014 19:12

Συμπληρώσαμε 10 λεπτά. Χωρίς κάποια φάση μέχρι στιγμής στο ματς.

18 Nov 2014 19:0

Η Εθνική έχει μπει πιο δυνατά, αλλά δυσκολεύεται να πλησιάσει τη μεγάλη περιοχή της Σερβίας. Πιέζουν σωστά οι φιλοξενούμενοι και δεν αφήνουν κενά στην άμυνα τους

18 Nov 2014 19:01

Έναρξη του αγώνα, στη σέντρα η Εθνική

18 Nov 2014 18:54

Έχουμε την ανάκρουση των εθνικών ύμνων. Πρώτα ακούγεται της Σερβίας. Θα ακολουθήσει της Ελλάδας

18 Nov 2014 18:51

Στον πάγκο της Σερβίας ως υπηρεσιακός τεχνικός κάθεται ο Ράντοβαν Τσούρτσιτς

18 Nov 2014 18:27

Η ενδεκάδα της Σερβίας: Στοΐκοβιτς, Ιβάνοβιτς, Τόμοβιτς, Μαξίμοβιτς, Τόσιτς, Πέτροβιτς, Μάτιτς, Γιόγιτς, Μάρκοβιτς, Τόσιτς, Μίτροβιτς

18 Nov 2014 18:24

Από τότε, το αντιπροσωπευτικό συγκρότημα μετράει σε πέντε επίσημα ματς δύο ισοπαλίες και τρεις ήττες.

18 Nov 2014 18:14

Έχουν περάσει 148 ημέρες από την τελευταία νίκη της Εθνικής στο παιχνίδι με την Ακτή Ελεφαντοστού, για το οποίο έδωσε και την πρόκριση της ομάδας στους “16” του Μουντιάλ

18 Nov 2014 18:04

Θυμίζουμε ότι από την 12η θέση η Γαλανόλευκη υποχώρησε στην 18η

Οι διεθνείς θέλουν να πάρουν τη νίκη κόντρα στους Σέρβους για… φτιάξουν ψυχολογία, αλλά και για βαθμολογικούς λόγους, προκειμένου να μην έχει η Ελλάδα περεταίρω επιπτώσεις στη βαθμολογία της FIFA μετά από τις τρεις ήττες και τη μία ισοπαλία στα προκριματικά του Euro.

18 Nov 2014 18:02

Έτσι ο Κώστας Τσάνας ανέλαβε χρέη υπηρεσιακού προπονητή και τον Γιώργο Καραγκούνη να έχει αυξημένες αρμοδιότητες.

Η ήττα της Παρασκευής από τα Νησιά Φερόε έφερε την απόλυσή του Ιταλού τεχνικού ύστερα από τις αντιδράσεις που ακολούθησαν.

18 Nov 2014 18:01

Το φιλικό αυτό θα έδινε -υπό άλλες συνθήκες- στον Κλαούντιο Ρανιέρι τη δυνατότητα να μάθει ακόμα περισσότερο τους ποδοσφαιριστές και ίσως να δοκίμαζε κάποια πράγματα απέναντι σε έναν δυνατό αντίπαλο.

Η σύνθεση της Εθνικής

Ελλάδα (Τσάνας): Γλύκος, Τοροσίδης, Βύντρα, Αβρ. Παπαδόπουλος. Μανωλάς, Σάμαρη, Μανιάτης, Κονε, Μαυρίας, Χριστοδουλόπουλος, Αθανασιάδης

18 Nov 2014 18:00

Καλησπέρα από το NewsIt. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την φιλική αναμέτρηση της Εθνικής με την Σερβία στα Χανιά